Aktuální nabídka

PRAVIDELNÉ kontrolní prohlídky, servis, elektro-revize pro elektrické pece a sušárny naší i jiné výroby. Na pece pro keramiky (školy) je nyní požadavek na revizi 1x ročně pro splnění bezpečného provozu. Stačí se přihlásit k našemu systému pravidelných kontrol a revizí. Automaticky vám připomeneme termín revize a prohlídky s následným dohodnutím jejich provedení včetně odstranění možných závad (se zárukou 2 roky). Zahrnuje vystavení dokladů - revizní zprávy a doplňku dokumentace zařízení.

OPRAVY A ZHOTOVENÍ podkladků, sloupků, desek, pálících pomůcek pro keramiky. Zarovnání hran, seříznutí na shodný, či nařezání na nový rozměr.

PRONÁJEM  komorových pecí - zejména výhodné pro keramiky. Možný i krátkodobý pronájem např. pro ověření technologie, rozjezd podnikání a doplnění výrobní kapacity. Úhrady měsíční, finanční prázdniny pro školy.

TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ -provádíme na zakázku v komorové peci, přesný průběh teplot. Úhrada dle délky programu –cca 250 kč/hod

TOPNÉ PANELY do 1200°C -vhodné pro opravy - náhrady  topných článků, samonosná konstrukce, velikost a výkon dle dohody, např. plocha od 200 x 400mm, tloušťka 25mm, výkon 3kW

NOVÉ KOMOROVÉ PECE pro výpal keramiky - možnost otevření dveří i za vysoké teploty, přesná křivková regulace, pracovní prostor s hladkou stěnou, zvýšená odolnost na tepelné namáhání, všestranné využití /včetně RAKU/. Bližší údaje v produktech.

REGULAČNÍ BOXY jako náhrada řídících skříní - přesná regulace, mobilní provedení, včetně snímače teploty, jistících a spínacích prvků, pohyblivé přívody, pro rychlou náhradu zastaralé výstroje, i pro měření v místech bez zdroje elektrického proudu. 

OPRAVY A SERVIS komorových laboratorních pecí Binder, Heraeus, LM  a jiných výrobců - nová PID regulace, snímače teploty, ventilace a ventilátory, zachování bezpečnosti, topné články. Se zárukou bezpečnosti, chodu a technologických parametrů.


© 2009 | webdesign AG TOP TIP | Loadtime: 0,016973s